FSK dhe Policia nisin Paradën e Pavarësisë (FOTO LAJM)

Pjestarë të Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe të Policisë kanë mbërritur në sheshin ku edhe do të parakalohet në nder të 8-vjetorit">8-vjetorit te Pavarësisë.

Ne ceremoni marrin pjesë edhe presidentja Atifete Jahjaga, kryeministri Isa Mustafa, ministra, deputete dhe shumë të ftuar. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2016, ora 10:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori