Fotografi historike e vitit 1998
Gjatë vitit 1998">1998 forcat serbe kishin intensifikuar dhunën dhe vrasjet, kryesisht në rajonin e Drenicës, në Prishtinë protestohej kundër operacioneve të tilla.

Në këtë foto që daton me 2 mars të vitit 1998">1998, shihen Fatmir Sejdiu zyrtar në LDK (i cili mban kapele), më vonë President i Kosovës, afër tij është Veton Surroi, ndërsa personi me xhaketë ngjyrë kafe që mban duart lartë me dy gishta ngritur është Baton Haxhiu. /albeu.com/

Shtuar më 29/04/2014, ora 15:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori