Fotografi e rrallë e Ismail Qemalit dhe Hasan Prishtinës në Vjenë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Eshtë publikuar një fotografi i vitit 1913">1913 e Ismail Qemalit gjatë një vizite në Vjenë.


"VJENE, 1913">1913: Mysafirët shqiptarë Vjenë: Nga e majta në të djathtë: Ismail Qemal Beu, President i Qeverisë së Përkohshme Shqiptare; Qazim Qemal Beu, djali i tij më i madh dhe Hasan Beu Prishtina, prijësi i shquar shqiptar." thuhet në fotografi./albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 15:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori