Fotografi e rrallë e Dautit me Mujë Krasniqin

Sot, në 19 vjetorin e vdekjes së komandantit të UÇK-së, Mujë Krasniqi I njohur ndryshe si komandant ‘Kapuçi’, përkujtimin për të e ka jetësuar edhe deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj.

Haradinaj ka theksuar se Krasniqi do të mbetet gjithmonë i nderuar dhe i përkujtuar nga populli i Kosovës.

Ndër të tjerash më poshtë mund të shihni edhe një fotografi të Mujë Krasniqit dhe Daut Haradinajt, e realizuar vite më parë.
Shtuar më 14/12/2017, ora 14:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori