E FUNDIT/ Fituan 3.7 milion euro nga kreditë, arrestohen 7 persona në Tiranë
Foshnja e parë në Kosovë lindi në orën 00:00 nga një 16-vjeçare
QKUK
16-vjeçarja nga Lipjani, Dafina Bejta ka lindur vajzën e saj në minutat e parë pas orës 00:00 në Gjinekologjinë e QKUK-së.

Raportohet se foshnja ka lindur me një gjatësi prej 49 centimetrave dhe me peshë prej 2750 gramë ndërsa edhe nëna edhe foshnja janë nëë gjendje të mirë shëndetësore.

Shtuar më 01/01/2015, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori