Fluks më i madh i votuesve në Gjakovë
Pëlqej
Në qendrën më të madhe të votimit në Gjakovë, përkatësisht në shkollën “Yll Morina”, kanë filluar votimet me pak vonesë.

Kryesuesi i këtij vendvotimi, Berat Metullahu u shpreh se po shihet një interesim i mirë në këtë qytet për votime.

“Fluksi në krahasim me zgjedhjet e kaluara është më i madh dhe po shihet një disponim nga qytetarët”.

“Është gati është numri 17 mijë është rritur numri nga zgjedhjet e kaluara”, ka thënë Metullahu.
Shtuar më 22/10/2017, ora 08:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori