Fjeti si police dhe u zgjua si presidente (VIDEO)
Ishte dita më e rendësishme në jetën e saj. Atifete Jahjaga ishte me profesion police deri atë natë.

Por të nesërmen ajo u bë president. Këtë nuk e besonte askush. As ajo vet. Atifete Jahjaga, u bë gati të shkoj në punë si zv.drejtoreshë e policisë pa e pasur të qartë nëse do arrij të bëhet presidente atë ditë.

Duke i ditur më herët se sa të tjerët se si do zhvillohen ngjarjet, një ekip i gazetarëve shkuan tek banesa në Breg të Diellit, ku jetonte me qira Jahjaga.

Klan Kosova, sic do ta shihni në këtë video, e përcolli presidenten e ardhëshme të Kosovës nga momenti kur ajo doli nga banesa si police e deri sa u bë presidente e Kosovës


Shtuar më 13/11/2017, ora 11:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori