Fjalët për Drenicën që u bënë hit në internet, mesazhi për Ramushin dhe Thaçin (VIDEO)
Pas vizitës së Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç në Kosovë, dhe tentimit për të hyrë në fshatin Banjë të Skenderajt kanë reaguar edhe mërgimtarët.

Një mërgimtarë ka postuar një videoFacebook, përmes së cilës ka akuzuar të parin e vendit, Hashim Thaçin dhe Kryeministrin Ramush Haradinaj se pse ia kanë lejuar vizitën.

Përmes një videoFacebook, një mërgimtarë ka fajësuar krerët e shtetit se nuk e kanë penguar Vucicin që të vijë në Kosovë. Ai ka thënë se që të dy, Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj do të mund ta pengonin atë.

Videoja është bërë virale dhe është shpërndarë mijëra herë nga përdorues të Facebook-ut.


Shtuar më 10/09/2018, ora 09:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori