E FUNDIT/ 288 raste të reja, "fluturon" kurba ditën e sotme
Fiton kush ha më shumë testikuj kafshësh, ky festival po mbahet në Serbi (VIDEO)
festival i gatimit të testikujve është mbajtur në Lipovicë të Serbisë.

18 ekipe nga Australia, Japonia, SHBA dhe Serbia kishin “b**e” të merrnin pjesë në këtë festival të çuditshëm.

Për të përzgjedhur fituesin, juria provonte ushqime të ndryshme të përgatitura nga testikuj të kafshëve si bualli, deveja dhe madje edhe kangurët.


Shtuar më 12/09/2018, ora 13:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori