Fillon votimi në Vetëvendosje
Ne selinë e Lëvizjes Vetëvendosje në Arbëri ka nisur votimi për kryetarë të këtij subjekti politik.

Aktivistë të kësaj partie menjëherë pas hapjes së vendvotimeve i janë drejtuar degëve përkatëse për të zgjedhurparin e partisë.

Në të gjitha komuna e vendit vendvotimet janë hapur me kohë, për të zgjedhurparin e partisë.

Votimi ka filluar në orën 10:00, dhe sipas anëtarëve të saj gjithçka po duket në rregull.
Kandidatë për kryetarë të lëvizjes Vetëvendosje është vetëm Albin Kurti.


Shtuar më 21/01/2018, ora 10:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori