Fillon takimi i Thaçit me zyrtaren e BE-së
Presidenti i vendit Hashim Thaçi, është duke zhvilluar një takim me sekretaren e Përgjithshme të Shërbimit Evropian për Veprim të Jashtëm, Helga Shmid mëngjesin e sotëm.

Takimi është duke u mbajtur me dyer të mbyllura.Shmid do të takohet edhe me kryeparlamentarin Kadri Veseli, kryeministrin Ramush Haradinaj, si dhe përfaqësuesit e partive politike Vetëvendosje dhe LDK.
Shtuar më 26/10/2017, ora 10:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori