Fillon takimi i Jahjagës me krerët e partive
Nis takimi i paralajmëruar midis presidentes Atifete Jahjaga dhe liderëve të partive politike. Pjesë e këtij takimi duket se është
Hashim Thaçi, Ramush Haradinaj, Isa Mustafa dhe anëtarë nga Lista Serbe.

Ndërkohë sicc e pohuan dhe dje Nisma nuk është pjesë e këtij takimi. /albeu.com/

Shtuar më 08/02/2016, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori