Fillon ndërtimi i shtatores së Kolonel Ahmet Krasniqit në Vushtrri
Është vënë gurëthemeli i shtatores së Kolonelit Ahmet Krasniqi, në qendër të qytetit të Vushtrrisë.

Në ceremoni morën pjesë kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, si dhe dy kandidatët për deputetë nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Anton Quni dhe Armend Zemaj.

Poashtu morën pjesë edhe shumë qytetarë të kësaj komune.

Vënia e gurëthemelit bëhet në shënimin e përvjetorit të 21 të vrasjes.
Shtuar më 21/09/2019, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori