Fillon me një minutë heshtje mbledhja e Kryesisë
Kryesia e Kuvendit të Kosovës para nisjes së mbledhjes së saj, ku në rend dite ka 33 pika dhe pitet që në këtë takim të vendoset edhe për seancën e re, është mbajtur një minutë heshtje për viktimat në Paris.

Ndërkohë mësohet se pjesë e mbledhjes është dhe nënkryetarja e Kuvendit nga Vetëvendosje Aida Dërguti. /albeu.com/

Shtuar më 16/11/2015, ora 12:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori