Fillon mbledhja e PDK-së
Kryesia e Partisë Demokratike e Kosovës është mbledhur për të diskutuar për emrat e ministrave që do ta përbëjnë kabintetin qeveritar.

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka arritur në seli dhe tashmë mbledhja ka filluar.

Edhe anëtarë tjerë të PDK-së, janë parë duke hyrë.
Shtuar më 08/09/2017, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori