Festimi më interesant i 9-vjetorit të Pavarësisë në qendër të Prishtinës (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një shfaqje interesante e organizuar nga nxënësit e kolegjit Mehmet Akif në Prishtinë.

9-vjetorin e pavrësisë ata e kanë festuar në një mënyrë jotë zakontë në qendërPrishtinës duke tërhequr vëmendjen e qytetarëve.

Shihni më supër videon e plotë. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2017, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori