Ferizaj, grabitësit hynë me forcë në një banesë dhe vodhën stoli ari e para
Persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në një shtëpi në Ferizaj, ku kanë vjedhur stoli ari dhe para.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:30. Ndërkohë, policia po heton rastin.
Shtuar më 18/08/2019, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori