Ferid Agani, kryetar i PD-së edhe për një tjetër mandat
Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, si dhe kryetari i deritanishëm i Partisë së Drejtësisë, Ferid Agani është rizgjedhur në postin e tij si udhëheqës i kësaj partie edhe për një mandat.

Votimi për zgjedhjen e tij ishte i hapur, shkruan Koha.

Asnjë votë nuk ishte kundër rizgjedhjes së Aganit në këtë post.

Me zgjedhjen e Aganit përfundoi punimet edhe Kuvendi Zgjedhor i Partisë së Drejtësisë. /albeu.com/


Shtuar më 07/06/2015, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori