Fëmijët serbë gjuanin me kallash, flet Vulin
Ministri serb për çështjet sociale, Aleksandër Vulin foli sot për kampin kishtar serb, që iu mësontë fëmijëve se si të gjuajnë me kallash.

Vulin tha se për këtë ngjarje, s'ka sesi fajtor të mos jenë prindërit e këtyre fëmijëve.

Ai ka saktësuar se MPB-ja po punon për rastin dhe do të faktojë se kush janë përgjegjës për këta fëmijë që mësohen të gjuajnë me armë. /albeu.com/

Shtuar më 06/08/2014, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori