Fatmir Rexhepi largohet nga LDK-ja
Fatmir Rexhepi, ish-ministër dhe deputet i Kuvendit të Kosovës, është larguar nga Lidhja Demokratike e Kosovës. Në një intervistë për RTK-në, Rexhepi deklaroi se ka dhënë dorëheqje nga të gjitha funksionet në Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Ai ka njoftuar se dorëheqje ka dhënë edhe nga kandidatura për deputet pranë kësaj partie për zgjedhjet e jashtëzakonshme që muajin tjetër pritet të mbahen në Kosovë.
Shtuar më 10/11/2010, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori