Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM)

Pëlqej
Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri dhe Kosovë për ditën e sotme, e martë 16 tetor 2018">2018.

Gazetat pasqyrojnë titujt kryesorë të ngjarjeve që ndodhën ditën e djeshme, dhe po ashtu një analizë të ngjarjeve më të rëndësishme...! /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2018, ora 08:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori