EXIT POLL/ Sa % marrin PDK, LDK, VV, AAK dhe NISMA në Mitrovicë
Dalin rezultatet e Exit Poll të prezantuara nga Shkëlzen Maliqi në Klan Kosova ku rezultatet pritet të dalin si më poshtë:

PDK 34.5
AKR 20.8 për qind
LDK 18.3
AAK 4.5
NISMA 3.5
TW TJERA 3.5 /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 19:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori