EULEX takime me zyrtarë të policisë serbe në veri
EULEX
Zyrtarë të EULEX-it kanë zhvilluar një takim me zyrtarë të lartë të Policisë së Serbisë në veri të Mitrovicës. Sipas "Kohës Ditore" gjatë shkuarjes dhe stacionimit të makinave të EULEX-it para komuna paralele e Serbisë, grupet kriminale kanë aktivizuar alarmin.

Edhe pse alarmi është aktivizuar, nuk ka pasuar serbë të tubuar pasi që MUP-i i Serbisë ka reaguar dhe nuk ka lejuar tubimin e tyre. /albeu.com/


Shtuar më 13/04/2012, ora 11:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori