EULEX përdori edhe plumba gome ndaj protestuesve
Përleshja e djeshme në Mitrovicë mes policisë dhe qytetarëve është shoqëruar edhe me dhunë policore.

EULEX ndaj protestuesve ka përdorur edhe plumba gome, raporton Rel.

Lëshimi i plumbave ka ndodhur në momentin që një grup protestuesish kanë dashur të shpërthejnë kordonin e policisë./albeu.com/


Shtuar më 23/06/2014, ora 12:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori