Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen e djalit, bie në sy forma e tortës (VIDEO)
Djali i Ermal Fejzullahut sot ka festuar ditëlindjen e 10-të me shokët e shoqet e shkollës ku studion. E pranë tij nuk ka munguar edhe familja.

Art Fejzullahu sot ka mbushur 10 vjeç dhe ka festuar me klasën e 4/B të shkollës International School of Prishtina (ISP) ku dhe studion.

E pranë tij është edhe Ermali dhe Ariana të cilët kanë festuar dhe kënduar bashkë me ta.

Ndërkaq bie në sy torta e cila ishte në formën e topit të futbollit./albeu.com
Shtuar më 27/02/2019, ora 21:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori