Erërat e forta shkulin billbordin nga vendi (VIDEO)
Erërat e forta që goditën sot Kosovën kanë shkaktuar dëme të ndryshme.

Era e fortë rrëzoi drunj në Prishtinë e qytete të tjera, si dhe dëmtoi objekte banimi e shtylla të rrymës.

Një qytetar ka dërguar pamje nga lagjja Veternik në Prishtinë, ku shihet se si era e fortë rrëzon një billbord (Tabela reklamash) i vendosur në objektin e një qendre biznesi shkruan kallxo.com.

Këto janë pamjet e dërguara nga qytetari.

Shtuar më 24/09/2018, ora 20:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori