Erërat e forta frikësojnë qytetarët e Istogut (VIDEO)
Istogu është duke përjetuar një natë më të vështirë se disa vende tjera të Kosovës.

Atje aktualisht është duke mbretëruar një mot i ligë, me erë të fuqishme dhe reshje të borës.

Si pasojë e këtij moti, Istogu ka mbetur pa energji elektrike, ndërsa era e fortë ka nisur të shkaktojë dëme atje.

Qytetarët madje thonë se moti i keq ka nisur t’i frikësojë. /zëri/
Shtuar më 11/01/2015, ora 21:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori