Ende s'është zbuluar sulmuesi i familjes së Ivanoviq
Ende nuk dihet se kush është sulmuesi i shtëpisë së Oliver Ivanoviqit. Këtë e ka bërë të ditur zv/drejtori i Policisë së Kosovës në rajonin e mitrovicës Besim Hoti, shkruan B92, citon RTK.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, ku një burrë i panjohur kishte hyrë në banesën e Ivanoviqit. Ai kishte qëlluar mbi bashkëshorten e Oliver Ivanoviqit, duke i shkaktuar lendime të lehta.

Mësohet se kur është sulmuar ka qenë vetëm me një fëmijë të vogël, ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e sulmuesit. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2013, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori