Ende nuk dihet autori i sulmit të EULEX-it
Nga hetimet e bëra deri më tani mbi vrasjen e njerit nga pjesëtarët e EULEX-it, nuk është zbardhur asgjë për autorin e veprës.

Sipas pjesëtarëve të EULEX-it dhe organeve hetuese, nuk mund të flasin rreth detajeve rreth sulmit pasi nuk është në interes të hetimeve, të cilat po vazhdojnë. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2013, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori