Humb jetën polici në Kosovë (FOTO+VIDEO)

Një polic u eliminua në ZhurPrizrenit vetëm 30 minuta më parë.

Ai është Sami Thaqi dhe është nga Prizreni.

Sipas Policisë së rajonit të Prizrenit, mbeti i vrarë gjatë një aksioni policor në ZhurPrizrenit nga një shpërthim ende i pa identifikuar.

Shtuar më 28/01/2020, ora 22:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori