Edi Rama përqafon qengjin si Hashim Thaçi (FOTO)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar një foto ku shihet duke mbajtur qengj në krahë. Të njëjtin veprim e pati bërë ish-Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi gjatë fushatës elektorale.

Një ditë më parë kryeministri Rama ndodhej në zonat e përmbytura nga rreshjet e disa ditëve më parë, ku iu dhanë ndihma dhe bagëti të imta familjeve të prekura nga përmbytjet. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2015, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori