Edhe nesër shijoni diellin në Kosovë
Pëlqej
Nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 26-28 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i lindjes dhe verilindjes me shpejtësi 1-4m/s.
Shtuar më 20/09/2018, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori