Edhe motra e asistentes së Haradinajt rehatohet me punë në Telekom
Deputetët dhe zyrtarët e AAK-së e kanë mbushur Telekomin e Kosovës me të punësuar me familjarët e tyre.

Deputeti Muharrem Nitaj ka të punësuar djalin e tij, deputetja Donika Kadaj Bujupi burrin e saj, ndërsa edhe deputetja Teuta Haxhiu djalin.

Përveç tyre, Bota sot merr vesh nga burime të saj se edhe Erza Osmani, motra e asistenteskryeministrit Haradinaj është e punësuar në Telekom. Asistentja e kryeministrit është Bezi Osmani.
Shtuar më 18/03/2019, ora 15:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori