Edhe e afërmja e Time Kadriaj punësohet në shtet
Punësimet partiake në kompaninë publike “Pastrimi” nuk kanë të ndalur.

Në mesin e të punësuarve është edhe e afërmja e deputetes së Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Time Kadriaj.

Altina Alaj, e afërme e deputetes Kadriaj, është e punësuar si faturiste më 25 janar të këtij viti.

Këtë e ka konfirmuar për KALLXO.com edhe vetë deputetja Kadriaj, e cila ndonëse e ka konfirmuar punësimin, nuk ka treguar saktësisht se çfarë e ka atë.

“Po, e njofshme e imja është, edhe ka kontratë mbi vepër”, ka thënë deputetja që vjen nga partia e kryeministrit Ramush Haradinaj.

Në listën prej rreth 60 të punësuarve në 3 muajt e fundit në këtë kompani figuron dhe emri i Sanije Gecit, që është bashkëshortja e Sabit Gecit.
Shtuar më 19/03/2019, ora 08:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori