Edhe boshnjakët në protestë kundër Serbisë?
Protesta e sotme e Vetëvendosjes ka qenë e fokusuar sidomos kundër Jabllanoviçit, Trepçës dhe Serbisë.

Një qytetar është parë në protestë me pashaportë të Bosnjes.

Mesa duket, deklarata e Jabllanoviçit apo çështja e Trepçës nuk prek vetëm shqiptarët, por edhe boshnjakët që banojnë në Kosovë./albeu.com/


Shtuar më 27/01/2015, ora 21:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori