Edhe 14 persona kërkohen për "terrorizëm"
Pëlqej
Numri i personave që janë arrestuar për dyshim për terroirizëm ka arritur në 43.

Ndërsa, 14 prej tyre janë në kërkim.

Liridona Kozmaqi, zëdhënëse e Prokurorisë Speciale të Kosovës, ka njoftuar për mediat në vend se të premten e javës së kaluar është arrestuar edhe një person tjetër në Pejë e një në Prizren.

Ndërsa 14 persona janë në arrati dhe po kërkohen nga forcat policore, për 14 persona është caktuar masa e paraburgimit deri ne gjykim. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori