"E varrosin" PDK-në
Është përfolur aq shumë "Misioni i Ri" i PDK-së së Hashim Thaçit.

Edhe kryeministri Hashim Thaçi ka folur dhe vazhdon të flasë për këtë "mision", edhe përkundër faktit se nuk e ka shumicën parlamentare në Kuvend.

Në këtë foto të ndarë në rrjete sociale, dy persona, që si duket janë simpantizantë të PDK-së së Thaçit, pa dashje ose ndoshta s'e kanë menduar, kanë shkruar "PDK" brenda një varri, shkruan Zëri.

Shumë prej personave në rrjete sociale, lidhur me këtë rast kanë komentuar se "u varros PDK-ja" ose "u varros Misioni i Ri". /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2014, ora 14:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori