E RËNDË/ Persona të panjohur dalin nga makina dhe therin dy të rinj në Prishtinë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këto çaste në Prishtinë.

Në rrugën “Ahmet Dërguti”, persona të panjohur kanë therur dy të rinj.

Mësohet se bëhet fjalë për një vajzë dhe një djalë të cilët janë therur me thikë nga disa persona të panjohur, të cilët kanë dalë nga vetura e tyre dhe kanë kryer sulmin.

Gjendja e viktimave është në gjendje të rëndë, ndërsa njësitet policore janë në vendin e ngjarjes.

Shtuar më 15/08/2019, ora 23:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori