E pazakontë, policit ia vjedhin makinën, ia kthejnë pasi paguan 2 mijë euro
Një polici të Kosovës në veri të Mitrovicës i është vjedhur makina e tipit "Volksvagen Passat".

Polici i Kosoves i etnisë serbe, Nedelko Spasojeviç ka arritur ta marrë makinën e tij, vetëm pasi ka paguar 2.000 euro kesh.

Spasojeviçi e ka denoncuar rastinpolici dhe ka treguar edhe kujdes vetë për rastin qëkurse ia kanë marrë makinën më 2 shtator.

Por, atij i eshte kerkuar nje shume prej 2 mije eurosh qe mund ta marre serish makinen e tij.

Paratë, polici ia ka dorëzuar Aleksandar Stojanoviçit, i cili njihet në qytet, si "kapoja i biznesit me makina" dhe për të tilla mmarifete. /albeu.com/


Shtuar më 04/09/2014, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori