E papritur, çifti nga Malisheva rrëzohet në mes të dasmës (VIDEO)
Pëlqej
Eshtë kthyer në një moment të sikletshëm dhe aspak të pazakontë për një cift nga Malishevacilët kur po bënin hyrjen në dasëm janë rrëzuar.

Ky moment është filmuar nga kamerat dhe ka shtangur të gjithë dasmorët të cilët u habitën.
Shtuar më 11/08/2017, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori