E nxehtë dhe provokuese shfaqet Rita Ora në klipin e ri (VIDEO)


Rita Ora sot do të publikojë videoklipin e këngës më të re.
Para publikimit të albumit të shumë pritur, Rita sjell një këngë të re.

E kënga, e cila ka dalë në shitje në mesnatë, sot do të daë edhe me videoklip.

“Let You Love Me” është titulli ndërsa Rita ka publikuar pak nga kënga e gjithashtu nga videoja që do të shoqërojë këngën, ku shihet në super formë.

Rita ka konfirmuar edhe datën e daljes së albumit të saj “Phoenix”, i cili vjen më 23 nëntor të këtij viti.

Ky është albumi i dytë i Ritës, për të cilin ajo është duke punuar tash e gjatë vite për ta nxjerrë por që problemet e shumta me shtëpitë muzikore ia kanë pamundësuar vazhdimisht.
Shtuar më 21/09/2018, ora 11:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori