E mitura alarmon policinë në Obiliq
Një nënë nga fshati Plemetin i Obiliqit ka raportuar në polici se vajza e saj e mitur, e komunitetit ashkali, ka dalë nga shtëpia me datën 04 prill dhe më nuk është kthyer.

Ajo ka treguar se nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.


Shtuar më 08/05/2018, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori