E kërcënon se do t’i publikojë foto intime, arrestohet
I dyshuari ka shantazhuar një femër dhe i ka kërkuar para
Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 21:45 ka arrestuar një përson me dyshimin për shantazh.

"I njëjti duke e shantazhuar se do t’i publikojë foto intime viktimës femër K-Shqiptare i ka kërkuar para", thuhet në raportin e policisë.

Po ashtu bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2017, ora 11:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori