"E kam të dashurën yll bote"! Vali Corleone prezanton shtëpinë luksoze: Kam udhëhequr globin dhe më ndjekin (VIDEO)
Vali Corleone është një ndër personazhet e çuditshëm dhe më të lexuar në rrjetet sociale, pavarësisht se nuk dihet ende se çfarë përfaqëson në të vërtetë.

Ai bie në sy për jetën luksoze, por edhe mesazhet e çuditshme që jep.

Në intervistën e fundit për "n'Kosovë Shoë" ai tregoi shtëpinë, ndërsa më parë kishte thënë se kishte patur në dashur Miss Globe.

Gjatë intervistës ai tha se e përgjonin të gjitha shërbimet inteligjencet botërore.

Për më tepër, ndiqni videon! /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2019, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori