Sherr me thika në Lipjan, një i vdekur
Një përleshje fizike me armë të ftohta ka ndodhur në qendër të Lipjanit sot rreth orës 15:00.

Policia e ka konfirmuar se nga kjo përleshje ka mbetur i vdekur një person dhe se një tjetër ka përfunduar me lëndime në kokë.
Shtuar më 07/09/2019, ora 16:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori