Hashim Thaçi vesh sërish rrobën ushtarake pas 20 vitesh
Hashim Thaçi ka bërë një gjetje për PR gjatë ditës së sotme duke u veshur me rroba ushtarake gjatë vizitës tek FSK, një ditë para miratimit të ligjin për Ushtrinë e Kosovës.

Gjatë fjalës së tij, Thaçi tha se ishte i sigurt që ushtarët e Kosovës do të ndihmonin në përmirësimin e klimës së sigurisë në Kosovë dhe rajon dhe i ftoi të gjithë për mirëkuptim. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2018, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori