Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
E FUNDIT/ Edhe Qeveria e Kosovës përfshihet në zgjedhjet e Gjermanisë
Zëvendëskryeministri i parë dhe kryediplomati Kosovës, Behgjet Pacolli ka ndarë ca minuta kohë për t’i uruar fat kancelares gjermane Angela Merkel.

Nesër është një ditë e rëndësishme për Gjermaninë dhe BE. Dëshiroj më të mirën për popullin gjerman. Gjithashtu i uroj fat, kancelarës Merkel.”, thotë ai.

Kujtojmë se nesër janë zgjedhjet parlamentare në shtetin mik të Kosovës, Gjermani. Merkel përballë ka Martin Schulz, i cili nuk është duke u pëlqyer dhe aq nga gjermanët.

Shtuar më 23/09/2017, ora 13:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori