Dyshohet se ishin nisur drejt Kosovës, ndalohen 23 shtetas irakianë, mes tyre edhe 5 fëmijë
Policia e Kukësit ka ndaluar 23 irakienë.

Mendohet se destinacion kishin Kosovën.

Janë shoqëruarKomisariat 13 burra, 5 gra dhe 5 fëmijë të moshës 4 -13 vjeç.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.
Shtuar më 14/09/2019, ora 19:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori