E fshehu prej muajsh, Linda Halimi bëhet nënë (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Linda Halimi, prej kohësh po jeton në Gjeorgji së bashku me partnerin e saj, Davon Edwards.

Megjithëse e kishin mbajtur të fshehtë, ky i fundit ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale lajmin e bukur se ai dhe Linda janë bërë prindër për herë të parë.

Edwards ka publikuar një foto me të bijën, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Kaimana dhe ka treguar se gjithçka kishte shkuar mirë gjatë ardhjes në jetë të vogëlushes.

Shtuar më 12/03/2019, ora 10:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori