E fejuara e Malsor Dashit shkruan letër emocionuese
Polici i Kosovës, Malsor Dashi është varrosur ditën e sotme nga qindra njerëz të cilët i dhanë atij lamtumirën e fundit në varrezat e fshatit Stagovë të Kaçanikut.

Por përveç miqëve e kolegëve të cilët ndanë shumë kujtime me dhimbje për Malsorin, edhe e fejuara e tij sot ka shkruar fjalë prekëse për policin e ndjerë.

Me poshtë lexoni shkrimin prekës të saj:

“Dashuria ime e pavdekshme”
Ahh sa e veshtire qenka te shkruash per ty, ike shume heret ne momentet me te mira te jetes
Jam shume krenare me ty, qe pata fatin te jem pjese e jetes tende, ato pak vite qe i kaluam bashke ishin vitet me te lumtura te jetes tone edhe pse shume enderra te ndertuara se bashku i lame ne gjysme, une prape jam shume shume e lumtur qe njoha njeriun me te mrekullueshem qe egziston!
Qenka shume e vertete qe njerezit me te mire Zoti i merr afer vetes e ne te tjeret te sprovohemi nga kjo jete!
Ti tashme je nje engjull i parajses ashtu siç ishe edhe me te vertete
Ne zemren time do jesh gjithmone i gjalle dhe duke me mbrojtur nga larte!
Perhere i pavdekur i dashuri im. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2018, ora 23:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori